Grupa Sierleccy Czarni Słupsk przegrała w drugiej kolejce Energa Basket Ligi mecz ze Stalą Ostrów Wielkopolski 66:90.

Czarni w słupskiej hali Gryfia bardzo dobrze rozpoczęli niedzielne spotkanie, wygrywając pierwszą kwartę. Niestety od drugiej połowy na parkiecie zaczęli dominować goście, powiększając swoją przewagę z każdą minutą. - Mam nadzieję, że nasza niska skuteczność jest efektem zmęczenia po eliminacjach do europejskich rozgrywek. Chciałbym bardzo podziękować kibicom, którzy wspierali nas do końca - powiedział Mantas Cesnauskis, trener Czarnych.

Kolejny mecz w ramach EBL koszykarze Grupy Sierleccy Czarni Słupsk zagrają 6 października. W tym dniu przeciwnikiem słupszczan w Zielonej Górze będzie miejscowy Zastal. jż/mt