Tenisiści stołowi Darz Boru Karnieszewice w bardzo dobrym stylu rozpoczęli rozgrywki nowego sezonu. W minionym tygodniu pokonali ekipę z Gdańska. W sobotę - rozgromili na wyjeździe drugi zespół Energi Morlin Ostróda 9:1.

Mecz można określić piłkarskim powiedzeniem, że był „do jednej bramki”, co potwierdza prezes ekipy z Karnieszewic Zbigniew Kuszlewicz - Nam strzelono tylko jedną bramkę. My strzeliliśmy ich aż dziewięć. Najważniejsze jest jednak to, że widać, iż nasza ekipa jest dobrze przygotowana do sezonu - zaznaczył prezes ekipy z Karnieszewic.

Zbigniew Kuszlewicz zastrzegł jednocześnie, że ostatni rywal nie należał do ligowych potentatów, a z takimi zespół Darz Boru dopiero się zmierzy. - Cieszy jednak, że zostaliśmy liderem rozgrywek, a to mobilizuje do dalszej dobrej gry. Chciałbym, by moi zawodnicy to potwierdzili - podkreślił.

W przyszłym tygodniu zespół Darz Boru miał zaplanowaną rywalizację z ekipą z Działdowa. Najprawdopodobniej ten mecz będzie przełożony. - Szykuje się nam więc trzytygodniowa przerwa. Trochę szkoda, bo każda taka przerwa wybija nieco z rytmu meczowego - wyjaśnił Zbigniew Kuszlewicz.

Polskie Radio Koszalin jest patronem medialnym ekipy Darz Boru.