fot. pixabay.com
Relacje wpływają na codzienne kontakty między członkami rodziny oraz właściwy rozwój dzieci. Są wobec tego istotnym elementem rozwoju społeczeństwa. W środowych „Wieczornych Spotkaniach” rozmawiamy o tym, jak kreować zdrowe relacje rodzinne.

W Szczecinku właśnie zakończyła się trzecia edycja Festiwalu Bliskości. To wydarzenie dedykowane głównie rodzicom. W trakcie festiwalu mieszkańcy mają możliwość uczestniczenia w cyklu warsztatów i wykładów poświęconych różnym obszarom życia rodzinnego. Niezależnie od tego, czy mają w domu niemowlaka czy nastolatka, znajdą tu coś dla siebie. O szczegółach wydarzenia w rozmowie Anny Winnickiej.

materiał Anny Winnickiej

Wiedza, praktyczne umiejętności i dobrze spędzony czas. Tak w kilku słowach można opisać Festiwal Bliskości.

materiał Anny Winnickiej

Rodzina to nie tylko zbiór osób, z którymi łączą nas więzy krwi. Rodzina to osoby związane ze sobą emocjonalnie, troszczące się o siebie, dzielące wspólne radości i wyzwania, jak też gotowe służyć wsparciem w trudnych chwilach. Jak zbudować taką właśnie rodzinę? O tym Wojciech Gliński, psycholog i koordynator Zespołów Leczenia Środowiskowego w Centrum Zdrowia Psychicznego MEDiSON.

materiał Beaty Góreckiej