fot. Wikimedia
Ulica zostanie czasowo wyłączona z ruchu. Będą też zmiany w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej.

O objazdach poinformował Michał Kujaczyński, rzecznik prasowy prezydent Kołobrzegu: - Trzeba przejechać ul. Sybiraków do ul. Zwycięstwa. Ruch jednostronny będzie na ul. Dworcowej - do biblioteki miejskiej dojedziemy od strony dworca.

Zamknięcie ulicy Armii Krajowej niesie z sobą także zmiany w kursowaniu autobusów miejskich. O wprowadzanych zmianach poinformował Michał Jaczyński, prezes komunikacji miejskiej: - Dotyczy to linii nr 3, 4, 5, 6 i 8. Wyznaczono objazdy ul. Łopuskiego w kierunku al. Jana Pawła II czy Unii Lubelskiej. Niektóre trasy pozostają bez zmian, dlatego że inne drogi będą zamykane później. Na naszej stronie internetowej i na przystankach autobusowych są szczegółowe informacje.

Kołobrzescy kierowcy powiedzieli, że są już przyzwyczajeni do utrudnień związanych z remontami dróg prowadzonymi latem i zalecają przede wszystkim uzbrojenie się w cierpliwość.

Największych utrudnień w ruchu można spodziewać się w sierpniu. Wtedy ruszy remont prawie kilometrowego odcinka jezdni na ulicy Zdrojowej.

mw/rz

Posłuchaj

Michał Kujaczyński, rzecznik prasowy prezydent Kołobrzegu kierowcy Michał Jaczyński, prezes komunikacji miejskiej