fot. prk24.pl
W lipcu i sierpniu więcej policjantów pracować będzie m.in. w Mielnie. Sezonowe zespoły pogotowia ratunkowego uruchomione zostaną natomiast w Mielenku, Darłowie i Ustroniu Morskim.

Jak poinformowała komisarz Monika Kosiec, rzecznik prasowa koszalińskiej policji, więcej funkcjonariuszy będzie pracowało m.in. w Mielnie: - Całodobowo pracować będą policjanci w Mielnie. Do miejskiego komisariatu oddelegowano już 30 funkcjonariuszy ze Szczecina. Będą tam także pracować mundurowi rozpoczynający dopiero służbę oraz ci z koszalińskiej komendy.

Więcej policjantów pojawi się także m.in. w Kołobrzegu i jego okolicach.

W wakacje dyżurować będą także dodatkowe, sezonowe zespoły pogotowia ratunkowego. - Ratownicy pojawią się m.in. w Mielenku, Darłowie i Ustroniu Morskim - zapowiedziała Danuta Kwiatkowska-Czerska z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

Policjanci apelują do korzystających z wypoczynku, aby pamiętali o podstawowych zasadach dbania o swoje zdrowie i mienie.

kk/rz

Posłuchaj

Danuta Kwiatkowska-Czerska z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie komisarz Monika Kosiec, rzecznik prasowa KMP w Koszalinie