graf. Hanna Jarczyńska
24 marca o godz. 19.00 zapraszamy do radiowego studia im. Czesława Niemena na koncert zespołu ATMASFERA. To wyjątkowe wydarzenie artystyczne, połączone ze zbiórką darów dla Ukrainy, rozgrzeje serca i dusze słuchaczy.

- To jest absolutnie wyjątkowy koncert i wyjątkowy zespół. Szkoda tylko, że organizowany z takiej okazji - mówi Adrian Adamowicz, zastępca dyrektora programowego Polskiego Radia Koszalin. - ATMASFERA czerpie, ogólnie mówiąc, z muzyki świata wplatając w nią harmonię, miłość i pokój - dodał.

Ukraińscy artyści chcą w ten sposób wesprzeć swych rodaków przebywających w Polsce i jednocześnie podziękować Polakom za ogromne wsparcie i solidarność w tym tragicznym dla nich czasie.

Z kolei słuchacze, by okazać solidarność z walczącą Ukrainą, mogą przynieść ze sobą niebiesko-żółte akcenty. Mogą też wesprzeć naszą zbiórkę darów dla Ukraińców i przynieść ze sobą torby i walizki oraz artykuły higieniczne i kosmetyki.

Koncert jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Wejściówki można zarezerwować pisząc na adres mailowy a.adamowicz@radio.koszalin.pl lub dzwoniąc pod numer telefonu (094) 347-3000 w czasie audycji „Na dobry dzień” (od godziny 10 do 14).

red.

Posłuchaj

Adrian Adamowicz zapowiedź koncertu zespołu ATMASFERA