fot. prk24.pl
Koszalińska policja zatrzymała w poniedziałek 43-letniego mężczyznę w związku z zabójstwem 59-latka i spowodowaniem obrażeń ciała u innego mężczyzny. Do zdarzenia doszło w niedzielę w nocy w mieszkaniu ofiary.

Według wstępnych ustaleń policji, 43-latek minionej nocy miał odwiedzić 59-latka w jego mieszkaniu przy ul. Staszica w Koszalinie. Następnie pojawił się w nim kolejny mężczyzna, którego 43-latek miał ranić tasakiem. Ranny mężczyzna zdołał uciec z mieszkania i zaalarmować sąsiadów, ci wezwali policję i pogotowie, które zabrało go do szpitala.

Nim funkcjonariusze przyjechali na miejsce zdarzenia, 43-latek uciekł. - W mieszkaniu policjanci ujawnili zwłoki 59-letniego właściciela mieszkania. Na ciele były rany kłute - poinformowała oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie komisarz Monika Kosiec.

Jak dowiedziała się nieoficjalnie PAP, zwłoki ukryte były w szafie.

Policja w poniedziałek zatrzymała 43-latka w związku z zabójstwem 59-latka i spowodowaniem obrażeń u innego mężczyzny, który jest hospitalizowany. - Obaj nie zostali jeszcze przesłuchani. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia. Badane są różne wątki. Nadzór nad sprawą przejęła prokuratura - podała komisarz Kosiec.

PAP/rz