fot. prk24.pl
Zaproszenie Andrzeja Watemborskiego w tym tygodniu przyjęli: Anna-Sobczuk-Jodłowska - wójt gminy Ustka, Joanna Orłowska - ekspert rynku turystycznego oraz Piotr Michalski - rzecznik prasowy gdańskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

W tym tygodniu podpisano umowy na wykonanie dwóch dużych inwestycji drogowych w naszym regionie. Zmodernizowany zostanie odcinek trasy 21 Słupsk-Ustka oraz powstanie fragment drogi ekspresowej S6 w okolicach Lęborka.

Piotr Michalski zapewnił na naszej antenie, że już w 2025 roku przejedziemy trasą S6 od Szczecina do Trójmiasta: - Wszystkie odcinki tej drogi ekspresowej powstają w systemie „Projektuj i buduj”, czyli wykonawca, który jest odpowiedzialny za budowę, musi na początku sporządzić projekt inwestycji oraz uzyskać wszystkie wymagane zezwolenia. Mamy już podpisane umowy na wszystkie fragmenty trasy, poza jednym odcinkiem.

W dalszej części piątkowej audycji Anna Sobczuk-Jodłowska oraz Joanna Orłowska rozmawiały z Andrzejem Watemborskim m.in. o trwającym sezonie turystycznym w nadmorskich miejscowościach.

Więcej w poniższej rozmowie.

aw/mt

Czytaj więcej

Posłuchaj

„Studio Bałtyk Słupsk”