fot. prk24.pl
Dobiegły końca dwudniowe, weekendowe Regionalne Zawody Jeździeckie w Skokach przez Przeszkody zorganizowane przez Ośrodek Jazdy Konnej Michalski w Budzistowie.

- Bardzo się cieszę, że zawody się udały. Przyznam, że obawiałem się warunków pogodowych - ulew czy zbyt wysokiej temperatury. Okazało się, że trafiliśmy na doskonałą aurę - podsumował spotkanie Andrzej Michalski gospodarz zawodów. - Cieszy również fakt, że w tym sezonie jeździeckim mamy wielu gości z Niemiec i Holandii. Budujące jest to, że przy każdych kolejnych zawodach przybywa do nas coraz więcej osób z zagranicy - przekazał organizator.

W najważniejszych konkursach minionego weekendu triumfowali:

SOBOTA:
Klasa L Natalia Minko na koniu Troczek
Klasa P Martyna Paluch na koniu Castello
Klasa N Julia Wutkowska na koniu Cersania  
Klasa C Oliwa Rogalewska na koniu Kolumbia

NIEDZIELA:
Klasa L  Milena Sołtysiak na koniu Larron's Son
Klasa P  Martyna Paluch na koniu Castello
Klasa N  Oliwia Rogalewska na koniu Kolumbia
Klasa C  Oliwia Rogalewska na koniu Kolumbia

Materiały z zawodów przygotował Mariusz Wolański. Zapraszamy do wysłuchania poszczególnych relacji uczestników weekendowego spotkania.

mw/kc

Posłuchaj

relacja z pierwszego dnia zawodów relacja z drugiego dnia zawodów Andrzej Michalski, wiceprezes ZZJ Zuzanna Lewandowska, KJ Derby Budzistowo Czesław Hoc, poseł Prawa i Sprawiedliwości Jacek Bobik, LKS Dragon Nowielice Aleksandra Jagielska, Frankfurt n. Odrą Grzegorz Mieleńczuk, Stajnia Mellon Horses