fot. prk24.pl
„Radio Koszalin na wakacjach" to projekt, w ramach którego już od kilku lat przedstawiamy najpiękniejsze i wyjątkowe miejsca w naszej okolicy. Tegoroczna edycja również zapowiada się ekscytująco.

W tym roku zaplanowaliśmy kilka wyjazdów.

- Poprzednie edycje naszego wakacyjnego projektu cieszyły się ogromnym zainteresowaniem słuchaczy, dlatego w tym roku wozem satelitarnym odwiedzimy kilka regionów. Będziemy m.in. w Polanowie, na Pojezierzu Wałeckim i Pojezierzu Bytowskim - zapowiada Piotr Ostrowski, prezes i redaktor naczelny Polskiego Radia Koszalin. - Nie zabraknie nas również nad Bałtykiem. W te wakacje odwiedzimy na pewno kilka kurortów Środkowego Wybrzeża, na czele z Kołobrzegiem. Wszystko po to, by być blisko naszych słuchaczy i promować po tym trudnym pandemicznym okresie turystyczne perły regionu - dodaje.

Dziennikarz Jarosław Rochowicz podkreśla, że „Radio Koszalin na wakacjach” to już stały element wakacyjnej ramówki: - Ten projekt spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem słuchaczy. Dla mnie jest on istotą pracy dziennikarza regionalnej rozgłośni. Podróżując po regionie, skracamy bowiem dystans pomiędzy rozgłośnią a słuchaczem. W naszych relacjach radiowych nie zabraknie ciekawych gości, tajemniczych historii oraz wspaniałej kuchni. Jeśli szukają państwo inspiracji, by ruszyć w wakacyjną podróż, z pewnością warto słuchać Polskiego Radia Koszalin.

Wyprawę będzie można także śledzić w mediach społecznościowych rozgłośni oraz na portalu prk24.pl. Zapraszamy do wspólnej wędrówki z Polskim Radiem Koszalin.

jr/ar

fot. prk24.pl
fot. prk24.pl
fot. prk24.pl
fot. prk24.pl
fot. prk24.pl
fot. prk24.pl