fot. sport.kolobrzeg.pl
Drużynę „Czarodziejów z Wydm” zasilili Wojciech Jakubiak, Patryk Wieczorek, Szymon Długosz i Mateusz Itrich.

Wojciech Jakubiak gra na pozycji rzucającego obrońcy. Ma 25 lat i 188 cm wzrostu. Jest wychowankiem Czarnych Słupsk, gdzie spędził większość kariery. Grał także w reprezentacjach młodzieżowych. Ostatni sezon spędził w Księżaku Łowicz, zdobywając średnio dziesięć punktów na mecz.
Patryk Wieczorek to rozgrywający. Ma 24 lata i 188 cm wzrostu. Jest wychowankiem MKS-u Dąbrowy Górniczej. Na pierwszoligowych parkietach występował w barwach Polfarmexu Kutno oraz Pogoni Prudnik, gdzie zdobywał średnio siedem punktów i notował sześć asyst na mecz.„
Szymon Długosz na parkiecie występuje w roli silnego skrzydłowego bądź centra. 29-latek ma 203 cm wzrostu. Jest również wychowankiem Czarnych Słupsk. Nad Słupią spędził ostatnie rozgrywki. Na swoim koncie ma m.in. pięć sezonów rozegranych w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Mateusz Itrich to najmłodszy z nowo zakontraktowanych graczy. Ma 24 lata i mierzy 202 cm. Jest wychowankiem Asseco Gdynia i gra na pozycji środkowego. W zespole gdyńskim debiutował w ekstraklasie, później na dwa sezony przeniósł się do Decki Pelplin, a ostatnie rozgrywki spędził w ekstraklasowej Polpharmie Starogard Gdański.
Wcześniej kołobrzeski klub zakontraktował Piotra Śmigielskiego, Mikołaja Kurpisza i Damiana Pielocha.

kk/rz