fot. www.pixabay.com

Iryna Kuzyan prowadzi szkołę nauki języków i czas pandemii nie spowolnił pracy w jej szkole. A wręcz przciwnie - aby nie stracić kursantów, musiała ona dostosować się do nowych wymogów pracy. Dziś, z perspektywy czasu, twierdzi, że podczas pracy zdalnej można osiągnąć równie dobre wyniki, co podczas pracy stacjonarnej.


Z Iryną Kuzyan spotkała się Anna Winnicka. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

materiał Anny Winnickiej

Koszalińska fundacja Nauka dla Środowiska to organizacja pozarządowa, która ma kilkunastu etatowych pracowników. Po dłuższym czasie pracy zdalnej lub hybrydowej wszyscy już wrócili do biura. Z wieloma rozwiązaniami z czasu pandemicznej izolacji nie rozstali się i nie mają takiego zamiaru. Przeciwnie - niektóre bardzo sobie chwalą, zwłaszcza te, które pozwalają zaoszczędzić sporo czasu.

materiał Joanny Lejtan

Według najnowszych badań większość Polaków pracujących w trybie pracy zdalnej nie chce wracać do biur. Głównym powodem jest strach przed COVID-19, a także korzyści wynikające z tej formy pracy jak np. oszczędność czasu czy mniejsze wydatki. Jak to wygląda w przypadku Urzędu Miejskiego w Koszalinie oraz Powiatowego Urzędu Pracy? Czy pracownicy chętnie powracają do pracy stacjonarnej? Ponadto, czy praca zdalna zdała egzamin? Tego dowiedział się Tomasz Tran.

materiał Tomasza Trana

tt/aś