fot. Jarosław Ryfun
W ciągu dnia w Koszalinie i na wybrzeżu zachmurzenie będzie umiarkowane i małe, rano i po południu miejscami możliwy deszcz. Na termometrach maksymalnie do 16:18⁰C. Wiatr z zachodu, słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe spadnie do 1005 hPa.

W ciągu dnia na pojezierzach zachmurzenie małe i umiarkowane. Rano i po południu miejscami możliwe są przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalnie wzrośnie do 18:20⁰C. Wiatr północno-zachodni, słaby i umiarkowany.

Prognoza dla Słupska

W ciągu dnia w Słupsku i okolicach zachmurzenie będzie umiarkowane i małe. Rano i późnym popołudniem możliwe są opady deszczu. Na termometrach maksymalnie do 18⁰C. Wiatr z zachodu, słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe spadnie do 1005 hPa.

Sytuacja na drogach Pomorza, do godziny 16:00

W ciągu dnia na Pomorzu miejscami spadnie deszcz.

Koszalin - Słupsk - Gdańsk - Elbląg - Mazury

Na całej trasie sucho.

Koszalin - Słupsk - Gdańsk - Elbląg - Warszawa

Na całej trasie bez opadów.

Wybrzeże - Piła - Poznań - Leszno - Wrocław - Kłodzko

Od Szczecinka możliwy deszcz i lokalne burze.

Wybrzeże - Szczecin - Berlin

Na całej trasie miejscami spadnie deszcz.

Sytuacja pogodowa na drogach Polski do godz. 16:00

Dzisiaj na drogach większej części kraju przelotne opady deszczu. Na zachodzie miejscami również burze mogą przeszkadzać kierowcom.

Prognoza biometeorologiczna - Pomorze

Pogoda będzie miała niekorzystny wpływ na nasze samopoczucie i sprawność psychofizyczną. Na drogach zwiększy się ryzyko wypadków i kolizji.

Pogoda na następne dwa dni

Jutro więcej chmur i możliwy przelotny deszcz, będzie chłodniej maksymalnie do 16⁰C. Wiatr umiarkowany zachodni i północno-zachodni. Początek tygodnia mokry z opadami deszczu - na termometrach maksymalnie do 14:16⁰C.

red./aś