fot. Jarosław Ryfun
W ciągu dnia w Koszalinie i na wybrzeżu zachmurzenie będzie umiarkowane i duże. Po południu możliwe są przelotne opady deszczu.

Temperatura max. wzrośnie do 10⁰C. Wiatr północno-wschodni, umiarkowany, po południu coraz silniejszy. Ciśnienie w południe spadnie do 1002 hPa.

W ciągu dnia na pojezierzach będzie pochmurno z przejaśnieniami i miejscami możliwe są opady deszczu. Temperatura wzrośnie max. do 10⁰C. Wiatr północno-wschodni, umiarkowany.

Prognoza dla Słupska
W ciągu dnia w Słupsku i okolicach zachmurzenie będzie umiarkowane. Po południu okresami niewykluczony deszcz. Temperatura w ciągu dnia wzrośnie max. do 10⁰C. Wiatr północno-wschodni, umiarkowany i silny. Ciśnienie w południe spadnie do 1003 hPa.

Sytuacja na drogach Pomorza, do godziny 16:00
W ciągu dnia na Pomorzu okresami pojawi się deszcz, na drogach może być mokro.

Wybrzeże - Szczecin - Berlin

Za Szczecinem możliwy deszcz.

Koszalin - Słupsk - Gdańsk - Elbląg - Mazury
Od Trójmiasta możliwy deszcz.

Koszalin - Słupsk - Gdańsk - Elbląg - Warszawa
Od Trójmiasta możliwy deszcz.

Wybrzeże - Piła - Poznań - Leszno - Wrocław - Kłodzko
Na całej trasie deszczowo.

Sytuacja pogodowa na drogach Polski do godz. 16:00
Dzisiaj w ciągu dnia warunki jazdy będą na ogół zmienne ze względu na padający deszcz.

Prognoza biometeorologiczna - Pomorze
Pogoda będzie miała niekorzystny wpływ na nasze samopoczucie i sprawność psychofizyczną. Na drogach zwiększy się ryzyko wypadków i kolizji.

Pogoda na następne dwa dni
Jutro sporo chmur i okresami popada deszcz, będzie chłodno max. do 10⁰C. W środę więcej przejaśnień i na termometrach max. do 10:12⁰C. Wiatr południowo-zachodni silny i porywisty. Dopiero po 10 maja jest szansa na przyjemną temperaturę, powyżej 15:17⁰C.

red./aś