fot. prk24.pl
Program jest podstawą do otrzymania 770 miliardów złotych z Unijnego Funduszu Odbudowy - taki dokument musiało przygotować każde państwo członkowskie UE i przedstawić go Komisji Europejskiej do końca kwietnia.

Ponadto politycy z naszego regionu ocenili, czy jest możliwy powrót byłego prezydenta Polski Bronisława Komorowskiego do polityki. Według ostatnich doniesień, jego powrót miałby być wstępem do utworzenia nowej konserwatywnej formacji.

Goście audycji mówili również o propozycji MSWiA dotyczącej dodatków do emerytur dla strażaków ochotników. To jedno z rozwiązań zawartych w projekcie ustawy regulującej służbę ochotniczych straży pożarnych. Resort rozpoczyna konsultacje w tej sprawie.

Zaproszenie Arkadiusza Wilmana przyjęli posłowie Czesław Hoc - Prawo i Sprawiedliwość, i Radosław Lubczyk - Koalicja Polska-Nowoczesne Centrum, a także senator Platformy Obywatelskiej Janusz Gromek. Ponadto w audycji wzięli udział Jerzy Kotlęga - przedstawiciel Lewicy, Marcin Bedka z Konfederacji oraz Jan Kozłowski, który reprezentował Porozumienie Jarosława Gowina.

Zapraszamy do wysłuchania audycji.

aw/rz

Posłuchaj

„Po Słowie” - cz. 1. „Po Słowie” - cz. 2.