fot. prk24.pl
Rok 2020 był najlepszym w historii portalu prk24.pl. Ponad 700 tysięcy użytkowników wygenerowało ponad dwa miliony odsłon naszej platformy, a to oznacza, że coraz więcej internautów wybiera prk24.pl jako źródło informacji o regionie.

Nowy newsroom połączony z sekcją nowych mediów, powiększenie zespołu dziennikarzy odpowiadających za portal prk24.pl, a także inwestycje w sprzęt audio/wideo - to z pewnością wpłynęło na dobre wyniki internetowej części Polskiego Radia Koszalin.

Jarosław Rochowicz, zastępca dyrektora programowego do spraw nowych mediów, komentuje: - Obecnie praca działu informacji przygotowującego m.in. dzienniki jest ściśle związana z tym, co nazywamy nowymi mediami. Zebrane informacje i wywiady są wykorzystywane w serwisach radiowych, ale również w artykułach na stronie internetowej i postach w mediach społecznościowych. Internauci oczekują zdjęć, filmów, dodatkowych materiałów. W sytuacji, kiedy potrzebna jest nieustanna koordynacja pracy, korzystanie z jednej, dużej otwartej przestrzeni jest niezwykle istotne. Dotychczas przepływ informacji nie był w pełni sprawny i klarowny. Teraz oba działy stały się jednym organizmem. W efekcie informacja radiowa niemal natychmiast trafia na nasz portal prk24.pl.

Dziękujemy Państwu za zaufanie.

Prk24.pl w serwisach społecznościowych:
red./jr

fot. Jarosław Ryfun
fot. Jarosław Ryfun
fot. Jarosław Ryfun
fot. Jarosław Ryfun