fot. PWSZ w Koszalinie
Podczas spotkań online, które potrwają do 23 kwietnia, będzie można poznać ofertą edukacyjną PWSZ, zasady rekrutacji oraz zobaczyć pracownie uczelni i dowiedzieć się, jakie perspektywy na rynku pracy daje ukończenie poszczególnych kierunków studiów.

- Prezentacja PWSZ odbywa się pod hasłem „Żeby pasja stała się zawodem”. Ma ono zachęcić młodzież do wyboru zawodu połączonego z pasją. W programie wirtualnych dni otwartych będzie miała możliwość „filmowego spotkania się” ze studentami i poznania ich opinii na temat wybranych kierunków studiów - powiedziała dr Monika Pawłowska, prorektor ds. nauczania i studentów PWSZ w Koszalinie.

Od 14 do 23 kwietnia na stronie internetowej i w mediach społecznościowych uczelni odbędą się m.in. prezentacje kierunków studiów: fizjoterapii (14 kwietnia), bezpieczeństwa narodowego wraz z programem Legia Akademicka (15 kwietnia), dietetyki (16 kwietnia), kosmetologii (19 kwietnia), pielęgniarstwa (20 kwietnia), ratownictwa medycznego (21 kwietnia), pedagogiki (22 kwietnia) oraz wychowania fizycznego oraz sportu, fitness, wellness i SPA (23 kwietnia).

Ponadto przewidziano konkurs wiedzy o uczelni. Odbędzie się on w formie quizu na platformie Kahoot.

Więcej na Facebooku uczelni.

red./rz