Tylko w pierwszej kwarcie gospodarze zagrali z liderem bardzo wyrównane zawody i po 10 minutach pruszkowianie prowadzili 20:18. Potem na parkiecie dominowali Czarni.

Lider Suzuki I ligi koszykówki mężczyzn miał nawet 36 punktów przewagi, a kluczowe były druga i trzecia kwarta wygrane łącznie 50:16. Zdecydowanie wyróżniał się Piotr Śmigielski, który zdobył 23 punkty trafiając 10/12 prób z gry. Mikołaj Kurpisz miał 11 zbiórek, a dla gospodarzy 13 punktów zdobył January Sobczak. Było to 21 zwycięstwo podopiecznych Mantasa Cesnauskisa w sezonie 2020/2021.

Znicz Pruszków – Grupa Sierleccy Czarni 56:87 (20:18, 7:27, 9:23, 20:19)

Znicz: Sobczak 13, Kierlewicz 10, Proczek 9, Tyszka 9, Dalkowski 9, Szwed 6.

Czarni: Śmigielski 23, Pieloch 11, Kurpisz 9, Pabian 8, Słupiński 8, Przyborowski 8, Kordalski 7, Kulikowski 6, Musiał 5, Kopciński 2.

A jak oceniali grę słupskiego zespołu prezes klubu i trener Czarnych? O tym w materiale Jacka Żukowskiego.