Szukaj w serwisie

Koszaliński klub zorganizował imprezę w środku pandemii. Pojawił się tłum młodych osób [ZDJĘCIA][AKTUALIZACJA]

fot. Adria Jakubik
W piątek, mimo rządowego zakazu, ponownie otwarty został jeden z większych klubów muzycznych w regionie - Sizar. Po godzinie 21:00 do kasy ustawiła się kolejka w większości młodych klubowiczów. Na miejscu była też policja.

Organizator piątkowej i planowanej również na sobotę imprez zaznaczył, że wstęp jest płatny. Każdy chętny musiał przy wejściu wypełnić deklarację przystąpienia do partii Strajk Przedsiębiorców. Chętni musieli też, zgodnie z rygorem sanitarnym, mieć założone maseczki oraz dezynfekować ręce. Jak można przeczytać na stronie klubu, wszystko to w ramach akcji #Otwieramy.

Na miejscu pojawiły się tłumy zainteresowanych oraz kilka policyjnych radiowozów oraz inspektorzy Sanepidu. Funkcjonariusze sprawdzali, czy stojący w kolejce przestrzegają obostrzeń. Weszli też skontrolować pomieszczenia klubu.

- W lokalu została przeprowadzona kontrola, spisany został protokół, wdrożona została procedura pokontrolna. Decyzji w tej sprawie można się spodziewać w przyszłym tygodniu - poinformowała Polskie Radio Koszalin Małgorzata Kapłan z Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Szczecinie.


red./kc/ar/aj/csz

fot. Adria Jakubik
fot. Adria Jakubik
fot. Adria Jakubik
fot. Adria Jakubik
fot. Adria Jakubik
fot. Adria Jakubik
Najnowsze informacje z tej kategorii