Już w tę sobotę członkowie BMW Klubu Koszalin zapraszają wszystkich mieszkańców na koszalińską giełdę na imprezę charytatywną. Przygotowano masę atrakcji, a zebrane pieniądze pomogą w rehabilitacji pięcioletniej Antosi z Białogardu.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12:00. Wśród zaplanowanych atrakcji jest wiele widowiskowych i związanych z motoryzacją, np. przeciąganie auta, konkurs na najgłośniejszy wydech, najlepsze car audio czy felgi. Dla młodszych fanów czterech kółek przygotowano elektryczne gokarty, dmuchańce, stoiska z watą cukrową i popcornem.

Imprezę poprowadzi Daniel "Zmitek" Zmitkiewicz, oprawę muzyczną zapewni DJ Mike, a to wszystko na scenie z telebimem.

Główną częścią imprezy będą licytacje z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania są: vouchery na różne usługi i zniżki w popularnych sklepach z Koszalina, zegarki wykonane z części BMW i maja innych fantów.

- Warto w sobotę zarezerwować sobie kilka godzin w sobotę, by wpaść na giełdę. Przygotowaliśmy dużo atrakcji, by całe rodziny mogły spędzić tu miło czas. Dochód z imprezy przeznaczymy na wsparcie Tosi - dziewczynki z Białogardu, która wymaga kosztownej rehabilitacji - powiedział Patryk Wawrzyniak, współorganizator wydarzenia.

Informacje dotyczące Tosi i zbiórka na jej rehabilitację prowadzona jest także tutaj>>.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Patronem medialnym wydarzenia jest Polskie Radio Koszalin.

red./ar