Już w sobotę 27 maja o 19:00 zabierzemy Państwa wraz z Martą Cwaliną- Śliwińską i Łukaszem Śliwińskim do Nowej Zelandii.

Dwa motocykle, trochę odwagi i nowozelandzkie krajobrazy. Oto przepis na wspaniałą przygodę. Nowa Zelandia to raj dla motocyklistów, nie tylko tych doświadczonych. Jak wygląda ten wyspiarski kraj z perspektywy dwóch kółek? Czy trudno się jeździ po lewej stronie drogi i gdzie trzeba uważać na kiwi? Zapraszamy na pokaz i opowieści z naszej 7-tygodniowej podróży po dalekiej ojczyźnie Frodo, w której zbieraliśmy swoje pierwsze doświadczenia motocyklowe. Będzie nie tylko o rekordach prędkości, ale też, a może przede wszystkim, o pięknej nowozelandzkiej przyrodzie, ciekawych ludziach i Władcach Pierścieni.

Dwa słowa o podróżnikach:

Marta Cwalina-Śliwińska i Łukasz Śliwiński przez ponad 12 lat wspólnych podróży z plecakiem odwiedzili ponad 50 krajów na 6 kontynentach. Za każdym razem wchodzą w ten odwiedzany świat nieco głębiej, patrząc na niego coraz bardziej z bliska. Zaczynali od wycieczki all inclusive na Rodos w Grecji i weekendowego zwiedzania Europy. Potem były kolejne podróże, coraz dalsze: Peru, Boliwia, Kuba, Singapur, Malezja, Kambodża, Tajlandia, Maroko, Wenezuela. Aż w końcu zdecydowali się na samodzielną roczną wyprawę dookoła świata. Co ciekawe, po powrocie z tej dłuższej podróży nadal jest znacznie więcej miejsc, które chcieliby zobaczyć, niż tych, w których już byli! Swoje podróże opisują na blogu www.swiatzbliska.pl

REZERWACJA MIEJSC NA SPOTKANIE:

- poniedziałek (22.05) od 8:00 do 15:00 wystarczy wysłać SMS pod numer 500 400 115. W treści wpisujemy RKO, imię i nazwisko oraz adres zamieszkania. (koszt SMS zgody z taryfą operatora).

- wtorek - sobota (23.05 - 27.05) rezerwować miejsca można pod numerem telefonu 94 347 09 00