Stoch odniósł trzecie z rzędu zwycięstwo w konkursie PŚ w sezonie. Triumfator Turnieju Czterech Skoczni zwyciężył po raz 39. i wyrównał rekord należący do Adama Małysza.

Drugi w Titisee-Neustadt był lider PŚ Norweg Halvor Egner Granerud.

Pecha miał lider po 1. serii Dawid Kubacki, który w drugim skoku trafił na trudne warunki atmosferyczne i ostatecznie uplasował się na siódmej pozycji. Piąty był Andrzej Stękała.

36. Aleksander Zniszczoł - 104,2 pkt.

Kamil Stoch wygrał 39. konkurs Pucharu Świata i wyrównał rekordowe osiągnięcie wśród polskich zawodników Adama Małysza. Obaj zajmują trzecią pozycję w klasyfikacji wszech czasów. Najwięcej zwycięstw w PŚ na koncie ma Gregor Schlierenzauer. Austriak triumfował 53 razy i nadal jest aktywnym zawodnikiem, ale po raz ostatni stanął na najwyższym stopniu podium 6 grudnia 2014 roku. Drugi w tej klasyfikacji jest zmarły w 2019 roku Fin Matti Nykaenen - 46 triumfów.

Najwięcej zwycięstw w konkursach PŚ (* oznaczono zawodników kontynuujących karierę):
14. Andreas Goldberger (Austria) - 20

Polscy skoczkowie narciarscy odnieśli dotychczas 93 indywidualne zwycięstwa w zawodach Pucharu Świata. Pierwszy, 26 stycznia 1980 roku w Zakopanem, sztuki tej dokonał Stanisław Bobak. Później trzykrotnie w zawodach triumfował Piotr Fijas. Po nich nastała era Małysza, a potem Stocha. Pięć sukcesów odnotował Dawid Kubacki, po dwa Piotr Żyła i Maciej Kot, a po jednym Krzysztof Biegun i Jan Ziobro.