fot. prk24.pl
W dzisiejszej odsłonie Radio-Ferii Mateusz Sienkiewicz przedstawił propozycje, jak najmłodsi mogą spędzić zimowe wakacje w naszym regionie. Mówiliśmy o feriach organizowanych w Białogardzie, Darłowie i Słupsku.

Radio-Ferie, to przegląd ciekawych wydarzeń w regionie, podpowiedzi na kreatywne spędzanie czasu wolnego i dużo optymizmu - dla dzieci, młodzieży i rodziców. Audycję w Polskim Radiu Koszalin będzie można usłyszeć w poniedziałki, środy i piątki o 11.10. Zaprasza na nią Mateusz Sienkiewicz.

BIAŁOGARD

Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie, Kino Centrum oraz Fundacja Rozwoju Kompetencji Medialnych i Społecznych „KinoSzkoła” przygotowują specjalne zajęcia online. Odbędą się one na profilu FB CKiSE. Dzisiaj, 8 stycznia, w samo południe, odbędzie się wykład „Czego nie wiesz o kinie, a chciałbyś się dowiedzieć”.

Teatr PLUSK przygotował natomiast słuchowisko „Czerwony Kapturek”. Pracownicy teatru przekazują, że będą również kolejne odcinki i następne słuchowiska. Informacje o wszelkich atrakcjach znajdują się na stronie www CkiSE w Białogardzie: https://kultura.bialogard.info/

DARŁOWO

Darłowskie Centrum Kultury zaprasza mieszkańców do miejskiej gry terenowej. Pracownicy CK przygotowali dla uczestników zabawy specjalną instrukcję i regulamin, które będą dostępne w sobotę rano w gablocie przed kinem Bajka. W instrukcji znajdą się wskazówki, jak dotrzeć do wyznaczonych punktów, gdzie z kolei trzeba będzie wykonać humorystyczne zadania. Dla zwycięzców są przewidziane nagrody.

SŁUPSK

Słupska wypożyczalnia gier planszowych zachęca do skorzystania z możliwości spędzenia wolnego czasu przy planszówkach. Prowadząca ją Małgorzata Sokołowska podkreśla, że taka forma zabawy pogłębia relacje międzyludzkie i zaprasza do odwiedzenia wypożyczalni.

Zapraszamy do wysłuchania materiału.


ms/aś

Posłuchaj

materiał Mateusza Sienkiewicza