Katarzyna Kużel wraz z dziennikarzami Radia Koszalin podjęła się niełatwego zadania podsumowania minionego roku. W kilkugodzinnej audycji wspólnie ze swoimi gośćmi przytoczyła najciekawsze, najbardziej wzruszające, smutne, ale też radosne wydarzenia, jakie miały miejsce w naszym regionie, kraju oraz na świecie.

Podsumowanie roku 2020 w regionie

fot. Anna Popławska Mateusz Sienkiewicz, na co dzień dziennikarz pracujący w Szczecinku, zebrał dla naszych słuchaczy najważniejsze jego zdaniem wydarzenia z regionu. W podsumowaniu nie zabrakło m.in. pierwszych przypadków koronawirusa i zamknięcia z tego powodu prawie 900 uczniów w jednej ze szkół w Szczecinku. Wspominał też zdarzenia z Białogardu oraz Świdwina, gdzie ratownicy medyczni zostali napadnięci przez swoich pacjentów. Co jeszcze przykuło jego uwagę w minionym roku?

podsumowanie roku - region

Podsumowanie roku - kraj

fot. Sławomir Kamola O sprawach ważnych dla kraju mówiła Anna Popławska. W podsumowaniu 2020 roku nie mogło zabraknąć słowa koronawirus oraz pandemia, odmienianych przez wszystkie przypadki. Dziennikarka wspominała wydarzenia z 4 marca, kiedy pierwsza osoba zakażona wirusem wjechała do Polski. Nie zabrakło też w przeglądzie wydarzeń maturzystów i przesuniętego egzaminu dojrzałości oraz wyborów prezydenckich. Jak mówi dziennikarka, również w polityce sporo się działo.

podsumowanie roku - kraj

Podsumowanie roku - świat

Gala Oscarów, Pokojowa Nagroda Nobla, ale też atak rakietowy Stanów Zjednoczonych na lotnisko w Iranie – to tylko ułamek tego co znalazło się w podsumowaniu spraw międzynarodowych minionego roku, przygotowanego przez Jarosława Rochowicza. Dziennikarz przypomniał też wybory w USA, czy śmierć kochanego przez miliony piłkarza Diego Maradony. Również w tym podsumowaniu nie zabrakło kwestii pandemii i koronawirusa.

podsumowanie roku - świat