Dużo radości sprawiły kołobrzeskim kibicom zawodniczki Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg, które w ramach 6. kolejki 2 ligi pewnie pokonały na własnym boisku drużynę GSS Grodzisk Wielkopolski 4:1.

Pierwsza połowa meczu nie wskazywała na taki końcowy rezultat. Podobnie było na początku drugiej części spotkania - tym bardziej, że w 56. minucie meczu to zawodniczki z Grodziska Wielkopolskiego otworzyły wynik. Stracona bramka bardzo zmotywowała drużynę Akademii, która 8 minut później wyrównała, a natępnie dołożyła jeszcze trzy trafienia.

Bramki dla kołobrzeżanek zdobywały: Natalia Fidos (2) oraz Agnieszka Fecycz i Patrycja Falborska.

Następny mecz Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg zagra na wyjeździe. 4 października rywalem będzie zespół Bielawianki Bielawa.

Więcej w materiale Mariusza Wolańskiego.