fot. prk24.pl
Gościem Piotra Głowackiego w emitowanym na antenie Radia Słupsk cyklu był tym razem Zbigniew Wojciechowicz, lekarz internista, właściciel niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej.

- Zaczynając studia medycznie nie myślałem o stworzeniu biznesu, a o pomaganiu drugiemu człowiekowi. Po ukończeniu studiów i zdobyciu doświadczenia w fachu, za namową ówczesnego dyrektora szpitala w Słupsku, zdecydowałem się na utworzenie własnego, niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej. Tworzenie tego typu placówki uświadomiło mi, że nie jestem już tylko lekarzem, ale też biznesmenem - mówi doktor Zbigniew Wojciechowicz.

- Pomimo że wkroczyłem w świat biznesu, to nadal największą satysfakcję sprawia mi praca lekarza. Dobrze wiem, że to powołanie, które muszę wypełniać. Obecnie udzielam porad telefonicznych, ale dokonuję tego z należytą starannością i troską o zdrowie drugiego człowieka. Moja praca zawodowa skupia się głównie na leczeniu ludzi, a w wolnym czasie zajmuję się rozwojem biznesu - dodaje właściciel niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy Piotra Głowackiego.

„Loża biznesu” w każdy wtorek o godzinie 11.10 na antenie Radia Słupsk.

pg/mw/ar

Posłuchaj

rozmowa Piotra Głowackiego ze Zbigniewem Wojciechowiczem