fot. prk24.pl
Doktor Arkadiusz Gryko z Katedry Zarządzania Akademii Pomorskiej w Słupsku był gościem Edyty Lubiak w audycji „Słupska Akademia Radiowa”.

Rozmowa skupiła się na korzyściach ze studiowania zarządzania oraz na nowych możliwościach dla studentów tej specjalności.

- Mury akademii opuszczają specjaliści z zakresu zarządzania. Nasi absolwenci mogą wykorzystać zdobytą wiedzę nie tylko w przedsiębiorstwach, ale też w administracji oraz we własnym biznesie. Zainteresowanie kierunkiem jest niezwykle duże, głównie ze względu na to, że studenci zyskują doświadczenie, które mogą wykorzystać na rynku pracy - powiedział doktor Gryko.

- Monitorujemy rynek pracy i dostosowujemy sposób nauczania do zapotrzebowania. Właśnie dlatego uruchomiliśmy nową specjalność tj. zarządzanie w gastronomii i turystyce - wyjaśnił doktor. - Posiadamy również specjalności, takie jak: manager sprzedaży, zarządzanie zasobami ludzkimi, rachunkowość oraz zarządzanie przedsiębiorstwem. W tym roku akademickim rozpoczęliśmy również rekrutację na studia drugiego stopnia w zakresie zarządzania - dodał.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy z doktorem Arkadiuszem Gryką.

el/od

Posłuchaj

Rozmowa Edyty Lubiak z doktorem Arkadiuszem Gryką