Północna Izba Gospodarcza Koszalin organizuje IV edycję Konkursu Pracodawca Roku Pomorza. Bezpłatny udział w konkursie mogą wziąć udział wszystkie firmy z terenu Pomorza.

Północna Izba Gospodarcza Koszalin wraz z partnerami i sponsorami chciałaby docenić starania najlepszych firm w naszym Regionie i ukoronować statuetką Pracodawca Roku Pomorza. Celem konkursu jest promowanie Pomorza jako Regionu oferującego miejsca pracy w konkretnych przedsiębiorstwach, gwarantującym pracownikom sukces zawodowy, rozwój kariery i przede wszystkim bezpieczeństwo.

Do konkursu może przystąpić samodzielnie każdy pracodawca zrzeszony w Północnej Izbie Gospodarczej lub otrzymał nominację zarówno od członka Kapituły Konkursu jak i od członka Północnej Izby Gospodarczej. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy przedsiębiorcy działający na terenie Pomorza, bez względu na to czy są członkami Północnej Izby Gospodarczej czy też nie będący. Dodatkowe informacje dotyczące regulaminu oraz ankiety zgłoszeniowej dostępne są na stronie: www.pig.koszalin.pl/konkurs.

Ukoronowaniem plebiscytu będzie Gala Przedsiębiorców w dniu 17 października 2020 w Koszalinie podczas której, nastąpi wręczenie statuetek „Pracodawca Roku Pomorza 2020” najlepszym pracodawcom w regionie.