fot. wzp.pl
Pakiet skierowany jest do zachodniopomorskich przedsiębiorstw, które ucierpiały wskutek pandemii COVID-19. Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego przygotował dla przedsiębiorców cykl webinariów, z których dowiedzieć się mogą, jak skorzystać z pakietu, oraz w jaki sposób dostosować się do zmieniającej się rzeczywistości biznesowej.

Pierwszy z nich pt. „Kreatywnie i innowacyjnie - projekty badawczo-rozwojowe przedsiębiorstw” odbył się 3 sierpnia. Ekspertami byli: Aleksander Kaim, Jakub Kubiak i Marcin Słupiński. Rozmawiano m.in. o unijnym dofinansowaniu projektów z sektora gamingowego.

Kolejny webinar pt. „Zachodniopomorski Pakiet Antykryzysowy czyli fundusze a koronawirus” zaplanowano już na 17 sierpnia (godzina 12:00). Eksperci - Andrzej Przewoda i Marcin Szmyt będą wyjaśniać przedsiębiorcom, jak mogą radzić sobie ze skutkami pandemii i gdzie znajdą wsparcie.

7 września (godz. 12:00) odbędzie się szkolenie o łączeniu nauki z biznesem. Ekspertem będzie Jacek Wójcikowski. Warto wziąć w nim udział, gdyż w naszym województwie pula środków przeznaczonych na projekty badawczo-rozwojowe to prawie 4 miliony złotych.

Ostatni webinar zaplanowano na 21 września (godz. 12:00). Jego tematem będą dobre praktyki w zmieniającym się otoczeniu biznesowym.

Szczegóły projektu dostępne są TUTAJ>>

Wszystkie webinary oglądać można na stronie województwa na Facebooku - TUTAJ>>

red./ar

Posłuchaj

webinar „Kreatywnie i innowacyjnie - projekty badawczo-rozwojowe przedsiębiorstw” - zapowiedź druga
webinar „Kreatywnie i innowacyjnie - projekty badawczo-rozwojowe przedsiębiorstw” - zapowiedź pierwsza