Fot. prk24.pl
Jak co tydzień - w sobotni poranek - goście „Studia Kołobrzeg” dyskutowali o najważniejszych wydarzeniach mijającego tygodnia w kurorcie i w Polsce.

Tradycją Studia Kołobrzeg staje się powitanie wierszem, tym razem swój tekst o mocnym kontekście politycznym odczytał Michał Filipowski.

Sławoj Kigina działacz Solidarności i autor książki „Kołobrzeg – twierdza Solidarności” Edward Stępień mówili o znaczeniu historii współczesnej, posłowie Czesław Hoc (PiS) i Marek Hok (PO) o aktualnej miejskiej polityce, a starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski i Łukasz Molski dyrektor GOK w Ustroniu Morskim o rozwoju uzdrowiska. Radni Dariusz Zawadzki (Niezależny) i Bartosz Bieńkowski (PiS) spotkali się z instruktorką windsurfingu Natalią Pietrasz, by porozmawiać o uprawianiu sportów wodnych.

Mariusz Wolański rozmawiał z Michałem Jaczyńskim i Kamilem Graboniem (zarząd Energi Kotwicy Kołobrzeg). Łukasz Krymowski (trener drużyny piłkarskiej kobiet) i Natalia Fidos (piłkarka) opowiadali o Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg. Nie zabrakło również wieści z plaży i Marcina Strządały (dyrektor cyklu turniejowego Plaża Open 2020) oraz Roberta Szpaka (dyrektor turnieju siatkówki plażowej).


Zapraszamy do wysłuchania audycji.

kd/jb/mw/iw

Posłuchaj

„Studio Kołobrzeg” cz.1 - powitanie i wiersz
„Studio Kołobrzeg” cz.2 - Sławoj Kigina i Edward Stępień
„Studio Kołobrzeg” cz.3 - Czesław Hoc i Marek Hok
„Studio Kołobrzeg” cz.4 - Tomasz Tamborski i Łukasz Molski
„Studio Kołobrzeg” cz.5 - Marcin Strządała i Robert Szpak
„Studio Kołobrzeg” cz.7 - Michał Jaczyński i Kamil Graboń
„Studio Kołobrzeg” cz.8 - Dariusz Zawadzki, Bartosz Bieńkowski i Natalia Pietrasz
„Studio Kołobrzeg” cz.6 - Łukasz Krymowski i Natalia Fidos