Fot. Przemysław Grabiński
Europosłanka Prawa i Sprawiedliwości, była minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska spotkała się dziś z mieszkańcami Tuczna w powiecie wałeckim.

Na tydzień przed wyborami prezydenckimi wspierała ubiegającego się o reelekcję prezydenta Andrzeja Dudę. Jak mówiła w Tucznie Elżbieta Rafalska - Andrzej Duda jest gwarantem coraz wyższej jakości życia Polaków.

Elżbieta Rafalska podkreślała, że kadencja Andrzeja Dudy i rządy Zjednoczonej Prawicy to troska o los mieszkańców także takich miejscowości jak Tuczno: - Chcemy, by Polacy mieli godne i wysokie zarobki, które równają się z zarobkami na zachodzie. Jest to bardzo ważna kwestia dla Andrzeja Dudy. Miejscowości takie jak Tuczno były często zapominane przez innych polityków, ale nie przez Andrzeja Dudę, który odwiedził każdy zakątek Polski.

Europosłance w Tucznie towarzyszył wicewojewoda zachodniopomorski. Marek Subocz podkreślał wagę wyborów prezydenckich: - Te wybory są bardzo ważne. Wybór Andrzeja Dudy to gwarancja kontynuacji wszystkich programów funkcjonujących na terenie naszego województwa i całego kraju.

Elżbieta Rafalska i Marek Subocz odwiedzili w Tucznie utworzoną tam przez ministra Jana Szyszko stację badawczą. Spotkali się w niej z córką zmarłego ministra.

pg/iw

Posłuchaj

Elżbieta Rafalska
Marek Subocz