fot. prk24.pl
Wiceprzewodniczący sejmowej komisji zdrowia z Prawa i Sprawiedliwości w rozmowie z Aleksandrą Kupczyk podkreślił, że spodziewał się, iż ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda otrzyma wysokie poparcie w pierwszej turze wyborów prezydenckich (41,8 procent głosów według sondażu Ipsos).

- Z wielką satysfakcją przyjmujemy te sondażowe wyniki. Spodziewaliśmy się ich. Cieszymy się również, że z przodu jest czwórka. Kontrkandydat Andrzeja Dudy jest do pokonania - powiedział Czesław Hoc.

Poseł Prawa i Sprawiedliwości z Kołobrzegu dodał, że ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda jest człowiekiem wiarygodnym, z wartościami i sukcesami na arenie międzynarodowej: - Wybór jest więc jednoznaczny. Zdrowy rozsądek powinien podpowiedzieć wyborcom, czy mamy stawiać na konkrety i odpowiedzialność Andrzeja Dudy, czy na manipulację, mistyfikację, problemy z pamięcią i ponoszenie ryzyka Rafała Trzaskowskiego. Wydaje się też, że Platforma Obywatelska nie jest w stanie przeskoczyć tego „szklanego sufitu” i tylko na te 30 procent poparcia może liczyć prezydent Warszawy.

Więcej w poniższej rozmowie.

red./rż

Posłuchaj

Czesław Hoc