fot. Jarosław Ryfun
W zorganizowanej dziś w Koszalinie konferencji udział wzięłi poseł Radosław Lubczyk, były poseł Stefan Romecki i Piotr Iwat, szef struktur powiatowych PSL w Koszalinie.

Poseł Radosław Lubczyk zapowiedział sobotnie spotkanie Władysława Kosiniaka-Kamysza z mieszkańcami regionu: - Warto wiedzieć, jakie program i poglądy ma kandydat na prezydenta i - mam nadzieję - przyszły prezydent Polski. Może, gdy sytuacja epidemiczna w kraju się zmieni, to Władysław Kosiniak-Kamysz pojawi się jeszcze w Koszalinie i spotka z wyborcami, ale póki co musimy ograniczyć się do dyskusji przez internet.

Live-chat z kandydatem PSL-Koalicji Polskiej na prezydenta Polski z mieszkańcami Koszalina rozpocznie się jutro o godzinie 14.30. O szczegółach mówi Piotr Iwat, szef struktur powiatowych PSL w Koszalinie: - Sztab wyborczy utworzył już wydarzenie na Facebooku. To na nim dostępne są szczegóły tego spotkania. Zachęcamy wyborców do zadawania pytań.

Poseł Radosław Lubczyk wypowiedział się także krytycznie o aktualnej sytuacji w Programie Trzecim Polskiego Radia. Zwrócił się do władz Polskiego Radia oraz polityków o podjęcie „działań w celu uratowania stacji”.

aw/ar

Posłuchaj

poseł Radosław Lubczyk
Piotr Iwat, szef stuktur powiatowych PSL w Koszalinie