fot. Jacek Żukowski
W ramach rozluźnienia obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa najpierw zostały otwarte orliki, stadiony, korty tenisowe oraz boiska szkolne. Od 18 maja sportowcy wznowili zajęcia w zamkniętych halach z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Liczba osób mogąca uczestniczyć w szkoleniu zależy od wielkości obiektu. Jak to wygląda w Słupskim Klubie Bokserskim Energa Czarni?

- Treningi prowadzimy codziennie od godziny 16 z wyjątkiem sobót i niedziel. Musimy przestrzegać przepisów, które nakłada na nas inspekcja sanitarna i szkolimy młodzież w grupach nie większych niż 12 osobowych. W hali są dostępne środki dezynfekujące i kładziemy nacisk na stosowanie się do wszystkich rygorów sanitarnych, które nakłada na nas ministerstwo zdrowia - powiedział Marek Pałucki, prezes Czarnych.

Po wznowieniu treningów Słupski Klub Bokserski prowadzi ponownie zapisy dzieci i młodzieży we wszystkich kategoriach wiekowych do swojej sekcji. Zajęcia i zapisy prowadzone są w siedzibie klubu przy ulicy Ogrodowej 5, od poniedziałku do piątku od godziny 16 do 18.

Zapraszamy do wysłuchania materiału Jacka Żukowskiego.

jż/iw

Posłuchaj

Materiał Jacka Żukowskiego