Fot. wikipedia
Gdy spojrzymy na zestawienie zakażeń koronawirusem w województwie zachodniopomorskim to na liście z podziałem na powiaty w oczy rzuca się jedno zero. Jest to liczba zakażeń w powiecie drawskim. Jest to jedyny powiat bez potwierdzonego przypadku.

W ramach tarczy finansowej do przedsiębiorców trafiło już ponad 15 miliardów złotych. O tym, jak wygląda sytuacja drawskich przedsiębiorców oraz jaki wpływ ma epidemia na budżet miasta rozmawialiśmy z burmistrzem Krzysztofem Czerwińskim.

Sprawdziliśmy jak w czasie pandemii funkcjonuje Drawsko Pomorskie. Naszym kolejnym gościem był Marcin Łukasz, Kierownik Referatu Promocji i Sportu Urząd miejski. Rozmawialiśmy między innymi o turystyce w gminie.

Z wiceprezesem Stowarzyszenia Żarek, Andrzejem Podolakiem rozmawialiśmy o działaniach stowarzyszenia, dzięki którym personel medyczny z powiatu drawskiego został wyposażony w maseczki.

Naszym ostatnim gościem był Sławomir Gręziak, przedsiębiorca z Drawska Pomorskiego, od lat zaangażowany i pracujący nad poszerzaniem oferty turystycznej Pojezierza Drawskiego.

Zapraszamy do wysłuchania audycji.

aw/iw

Posłuchaj

„Studio Bałtyk Drawsko Pomorskie”