Sebastian Ferens

s.ferens@radio.koszalin.pl

O autorze

Interesują mnie tematy, które oddają tętno życia mojego miasta i regionu. Bliskie ludziom i wydarzeniom dla nich ważnym. Poza pracą jestem muzykiem, gitarzystą, miłośnikiem brzmień klasycznych i klubowych. Fan aktywności: sportów siłowych, roweru i natury.
RozwińZwiń
4 sierpnia 09:21 Pracownik słupskiego MOPR-u zakażony koronawirusem Przedstawiciele ośrodka zapewniają, że sytuacja jest opanowana 3 sierpnia 09:49 Odrestaurowano zabytkową aptekę na Starym Rynku w Słupsku Prace trwały dwa lata. Wnętrze apteki zostało powiększone, jednak zachowano historyczne elementy wystroju 31 lipca 11:32 Źródło: redakcja Seniorzy ze Słupska skarżą się, że do parku wodnego dojeżdża zbyt mało autobusów Do parku wodnego „Trzy Fale” dojeżdża tylko jedna linia autobusowa. To problem dla seniorów, którzy - z powodu słabej komunikacji - zmuszeni są rezygnować z zajęć rehabilitacyjnych.
31 lipca 10:11 Źródło: redakcja Muzeum Pomorza Środkowego pracuje nad systemem unowocześniającym zwiedzanie wystaw Goście otrzymają audioprzewodniki, małe urządzenia, które będą kierować po muzeum i dostarczać wiedzy o eksponatach. System zostanie rozszerzony o audiodeskrypcję. 30 lipca 11:29 Sprzeciw słupskich działkowców wobec planu zakazu parkowania na drodze przy ulicy Banacha Działkowcy, których ogródki znajdują się w górnej części ulicy Banacha w Słupsku, nie zgadzają się z pomysłem Urzędu Miasta na wprowadzenie zakazu parkowania na drodze 30 lipca 09:56 Źródło: redakcja Park na Placu Broniewskiego w Słupsku jest zaniedbany Oddany kilka lat temu do użytku park na Placu Broniewskiego niszczeje. Mieszkańcy skarżą się, że jest tu brudno, a rośliny usychają 28 lipca 17:11 Problem z banerami reklamowymi w słupskim parku Banery reklamowe zawieszone na drzewach w słupskim parku burzą estetykę i nie są zgodne z wymogami nowej uchwały rady miasta - alarmuje jeden z naszych słuchaczy. 28 lipca 10:12 Ruszył kolejny etap prac przy bulwarach nad Słupią Prace nad największym miejskim projektem, czyli bulwarami nad Słupią, weszły w kolejny etap 27 lipca 11:54 Słupscy kierowcy krytykują wprowadzenie jednokierunkowego ruchu na ulicy Lelewela Powodem jest naturalne obciążenie dodatkowym ruchem ulicy Raszyńskiej, która wykorzystywana jest jako zjazd w kierunku miasta przez samochody wyjeżdżające z Lelewela 27 lipca 11:14 Formoza Challenge wystartował w Ustce po raz trzeci Bieg Formoza Challenge jest organizowany od sześciu lat. Odbywa się w Obornikach, Gdyni i Ustce. W tegorocznej edycji Formozy wzięło udział ośmiuset zawodników.
Więcej »