fot. Sławomir Kieler
Do swojego kolejnego na antenie Polskiego Radia Koszalin programu Magdalena Ogórek zaprosiła historyka, dyrektora Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej.

Rozmowa przeprowadzona w Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL przy ulicy Rakowieckiej w Warszawie dotyczyła historii żołnierzy wyklętych i represji wobec nich wprowadzonych przez komunistyczne władze. Pretekstem do dyskusji był obchodzony 1 marca Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

„Express Warszawa-Koszalin” - 28.02.2020

Było to kolejne wydanie audycji „Express Warszawa-Koszalin” z Magdaleną Ogórek. To program, w którym dziennikarze współpracujący z Polskim Radiem Koszalin rozmawiają z najważniejszymi politykami w Polsce, a ich goście odpowiadają na pytania związane z najgorętszymi wydarzeniami na polskiej, europejskiej i światowej scenie politycznej.

W poniedziałki gospodarzem audycji jest Michał Rachoń, w środy Łukasz Mężyk, a w piątki Magdalena Ogórek. W czwartki zapraszamy na felietony Michała Karnowskiego, a we wtorki na komentarze Piotra Ostrowskiego. Wszystkie nowe audycje rozpoczynają się o 16:30.

red.

fot. Sławomir Kieler