fot. Sławomir Kieler
W ramach popołudniowego pasma „Studio Bałtyk”, pojawiają się nowe audycje. Magdalena Ogórek i Michał Rachoń dołączyli do Łukasza Mężyka jako prowadzący audycję „Express Warszawa-Koszalin”. Do swojego kolejnego na antenie Polskiego Radia Koszalin programu Magdalena Ogórek zaprosiła Ryszarda Czarneckiego, wiceministra funduszy i polityki regionalnej.

Polityk mówił m.in. o: zaangażowaniu polityków Porozumienia Jarosława Gowina w kampanię prezydencką Andrzeja Dudy, zmianach w wymiarze sprawiedliwości i obraźliwym geście pokazanym przez posłankę Joannę Lichocką.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

rozmowa Magdaleny Ogórek z Kamilem Bortniczukiem

Było to kolejne wydanie audycji „Express Warszawa-Koszalin” z Magdaleną Ogórek. To program, w którym dziennikarze współpracujący z Polskim Radiem Koszalin rozmawiają z najważniejszymi politykami w Polsce, a ich goście odpowiadają na pytania związane z najgorętszymi wydarzeniami na polskiej, europejskiej i światowej scenie politycznej.

W poniedziałki gospodarzem audycji jest Michał Rachoń, w środy Łukasz Mężyk, a w piątki Magdalena Ogórek. W czwartki zapraszamy na felietony Michała Karnowskiego, a we wtorki na komentarze Piotra Ostrowskiego. Wszystkie nowe audycje rozpoczynają się o 16:30.

red.