fot. WSS Słupsk
Przywieźli do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego tak dużo prezentów, że do ich transportu trzeba było użyć dwóch wózków szpitalnych.

Świąteczna wizyta była wspólną inicjatywą trzech kół łowieckich okręgu słupskiego Polskiego Związku Łowieckiego - „Hubertus” z Glówczyc, oraz „Gwardia” i „Gryf” ze Słupska. Do tej akcji dołączyła Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza przy OSP w Izbicy. - Inicjatorką zbiórki prezentów była nasza koleżanka Magdalena Jóskowska. Prezenty kupiliśmy dzięki dobrowolnym datkom przekazanym przez myśliwych. Zrobiliśmy 65 paczek dla dzieci. Kupiliśmy też zabawki i pluszaki, które trafiły do świetlicy oddziału dziecięcego - powiedział Dariusz Cyman z kola łowieckiego „Gwardia” Słupsk.

Myśliwi i strażacy razem odwiedzili wszystkich małych pacjentów znajdujących się w szpitalu. Okazało się, że paczek było więcej niż kandydatów do obdarowania, więc pozostałe prezenty organizatorzy zostawili dla najmłodszych pacjentów, którzy w okresie świątecznym trafią do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

jż/ar

fot. WSS Słupsk
fot. WSS Słupsk
fot. WSS Słupsk
fot. WSS Słupsk