fot. prk24.pl
Noc Szkoleń, w której organizację angażują się dziennikarze Polskiego Radia Koszalin, została nominowana w kategorii „Styl życia i inspiracje”.

Noc Szkoleń to akcja, której celem jest zachęcenie dorosłych do uczenia się, bez względu na wiek. Nasz szczecinecki reporter Mateusz Sienkiewicz szkolił z fact checking'u - czyli sprawdzania prawdziwości informacji w sieci, a kierownik działu Nowe Media PRK Jarosław Rochowicz - z organizowania podróży, czyli tego jak praktycznie przygotować się do zwiedzania świata.

Polskie Radio Koszalin było partnerem Nocy Szkoleń, dzięki czemu w siedzibie naszej stacji swoje szkolenia przeprowadzili Marta Matulewicz - pisarka i Marcin Pierzchliński - poeta, prowadzący Klub Dyskusyjny w Białogardzkiej Bibliotece Publicznej.

Organizatorzy tegorocznej edycji to: Krzysztof Głowacki. Katarzyna Hatłas, Katarzyna Kużel (dziennikarka Polskiego Radia Koszalin) i Agnieszka Marczak.

Noc Szkoleń rywalizować będzie z 64 pomiotami i inicjatywami zgłoszonymi do kategorii „Styl życia i inspiracje”.

Pozostałe kategorie konkursowe to: „Kultura i design” (51 nominacji), „Biznes IT” (20 nominacji), „Biznes - innowacje” (34 nominacje), „Biznes - Produkty Made in Koszalin znane w kraju i na świecie” (46 nominacji), „Biznes - Firmy z dorobkiem 5 lat i więcej” (77 nominacji).

Listy wszystkich nominowanych podmiotów i inicjatyw dostępne są TUTAJ>>

Kto otrzyma Laur Made in Koszalin 2019 dowiemy się 6 grudnia podczas V Forum Made in Koszalin.

red./ar

fot. Katarzyna Kużel
fot. Katarzyna Kużel
fot. Katarzyna Kużel
fot. Katarzyna Kużel
fot. Katarzyna Kużel