fot.SOSiR
Po raz pierwszy Ośrodek Sportu i Rekreacji podjął się organizacji tego wydarzenia. Punktualnie o godzinie 11.00 zawodnicy rozpoczną zmagania. Pobiegną do centrum miasta wyznaczoną wcześniej trasą.

- Do pokonania uczestnicy będą mieli dwie pętle o całkowitej długości 10 kilometrów - mówi dyrektor Słupskiego Ośrodka i Rekreacji Agnieszka Klimczak. Czas na pokonanie trasy to 1h i 10 min. Każdy z zawodników otrzyma pamiątkowy medal.

Od godziny 12:30 w Ośrodku Sportu i Rekreacji im. Tadeusza Gwiżdża przy słupskim Mechaniku będą nagradzani: najlepsze zawodniczki i najlepsi zawodnicy w kategorii open i kategoriach wiekowych. Na zakończenie wśród uczestników rozlosowanych będzie kilkadziesiąt nagród ufundowanych przez partnerów biegu. Więcej informacji na temat imprezy, można znaleźć na stronie www.sosir.slupsk.pl

W związku z biegiem SOSiR informuje, że w godzinach od 10:15 do 12:15 zamknięte będą ulice śródmieścia tj.: ul. Nowobramska przy skrzyżowaniu z Filmową, ulica Filmowa, ulica Łukasiewicza, ulica Mostnika (z tyłu bloków), ulica Dominikańska, ulica Jagiełły (tylko jeden pas ruchu, przy chodniku), ul. Łajming, deptak ulicy Wojska Polskiego, ulica Sienkiewicza - jezdnia zachodnia, chodnik skweru przy ulicy Sienkiewicza, ulica Sienkiewicza - jezdnia wschodnia, ul. Jedności Narodowej, ul. Murarska, ul. Grodzka, ul. Kowalska, bulwar Popiełuszki, ul. Nullo, Stary Rynek, ul. Bema, ul. Filmowa.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

jż/kk

Posłuchaj

Agnieszka Klimczak, dyrektor Słupskiego Ośrodka i Rekreacji