W niedzielę, 10 listopada, na Etnicznej Scenie Polskiego Radia Koszalin zagra zespół Kurna Chata. Koncert odbędzie się o godz. 18:00 w Studiu nagraniowo-koncertowym im. Czesława Niemena.

Twórczość zespołu Kurna Chata to oryginalna forma aranżacyjna połączona z profesjonalnym wykonaniem oraz świadomą kreacją różnorodnych nastrojów muzycznych. To dobre proporcje między akustycznym, a folkrockowym graniem. Repertuar koncertowy Kurnej Chaty to z jednej strony ciekawe interpretacje tradycyjnych polskich tematów folkowych w stylu wykonawczym „ethno-modern”, a z drugiej ocierające się o muzyczno-kabaretowy pastisz, dowcipne utwory inspirowane tekstami z tradycyjnej muzyki ludowej. Połączenie nostalgicznych klimatów tradycyjnych pieśni ludowych z humorystycznymi piosenkami w stylu folk, zapewniają podczas koncertów zespołu Kurna Chata różnorodne i inspirujące przeżycia artystyczne.

Zespół wystąpi w składzie:
- Jan Sokolnicki - akordeon, śpiew
- Katarzyna Klukowska - śpiew, flet, dzwonki
- Maja Lewicka - śpiew
- Aleksandra Piechota - perkusjonalia
- Paweł Tomaszewski - gitara, lira korbowa, śpiew
- Maciej Młóciński - kontrabas

REZERWACJA MIEJSC:
Od 1.11. pod adresem mailowym: unplugged@radio.koszalin.pl (do wyczerpania puli)
Od 4.11 do 8.11 (od poniedziałku do piątku) od godziny 10.05 do 13:30 w audycji "Radia Koszalin na dobry dzień" Szczegóły u prowadzącego program.
PULA REZERWACJI  OGRANICZONA!!!!

Zapraszamy!