fot. KMP Koszalin
Koszalińscy policjanci wręczyli wyróżnienie Julii Fedczak, uczennicy Szkoły Podstawowej nr 4 w Koszalinie, która wzięła udział w ogólnopolskim konkursie „Rymowanka - Zachęcanka”zorganizowanym przez Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji.

1 października w Komendzie Głównej Policji uroczyście wręczono nagrody laureatom konkursu literackiego dla klas I-III szkół podstawowych „Rymowanka-Zachęcanka”, który miał na celu popularyzację wiedzy o ruchu drogowym oraz promowanie noszenia elementów odblaskowych wśród dzieci, młodzieży i dorosłych jako stałego elementu ubioru, plecaka lub tornistra.

Dzisiaj policjanci z koszalińskiej komendy spotkali się z Julią Fedczak, uczennicą Szkoły Podstawowej nr 4 im. Zdobywców Kosmosu w Koszalinie, której rymowanka zdobyła wyróżnienie w konkursie. Funkcjonariusze wręczyli Julii dyplom oraz drobny upominek.

Podczas wizyty w klasie wyjaśnili uczniom zasady bezpieczeństwa związane z zachowaniem się dzieci w domu i szkole oraz omówili podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Każdy uczeń otrzymał także element odblaskowy.

red./rż

fot. KMP Koszalin
fot. KMP Koszalin
fot. KMP Koszalin
fot. KMP Koszalin
fot. KMP Koszalin