fot. Radosław Żmudziński
Akcja odbywa się na terenie województwa zachodniopomorskiego. Jej uczestnicy w różnych miejscowościach prowadzą zbiórkę na rzecz Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci. Dziś symboliczna Lokomotywa uśmiechu dotarła do Koszalina.

Koszalinianie czterokrotnie będą brali udział w akcji. Dwukrotnie koszalinianie będą witać przybyłe osoby i też dwukrotnie żegnać swoją sztafetę.

- Już jutro startujemy do Sławna o 14.30 z sanktuarium na Górze Chełmskiej. Ponownie z Koszalina wyruszymy w niedzielę, ale już - do Kołobrzegu - o godzinie 9.00 z ulicy Morskiej - powiedzieli Daria Borkowska-Kowalczyk z koszalińskiego Klubu Morsów Posejdon oraz Krzysztof Bryła z amatorskiej grupy Forest Run Koszalin.

Osoby, które przybiegły do Koszalina, mówiły, dlaczego zdecydowały się wziąć udział w tej akcji: - Trzeba ludziom uświadamiać, że warto pomagać bezinteresownie. My czerpiemy z tego wielką przyjemność.

Akcja zakończy się 24 września w Stargardzie. Wtedy dowiemy się, jaką kwotę udało się zebrać na rzecz Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci.

fot. Radosław Żmudziński
fot. Radosław Żmudziński
fot. Radosław Żmudziński
fot. Radosław Żmudziński

Posłuchaj

Daria Borkowska-Kowalczyk z koszalińskiego Klubu Morsów Posejdon oraz Krzysztof Bryła z amatorskiej grupy Forest Run Koszalin
osoby, które przybiegły do Koszalina