fot. archiwum PRK
Wyruszamy już o godzinie 12:00. Sobotni Bieg po zdrowie Polskiego Radia Koszalin to jednak nie tylko bieg... To także wielki festyn rodzinny w Wodnej Dolinie oraz koncert zespołu De Mono! Bądźcie z sami, bo wspólnie z naszymi partnerami przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji!

Tegoroczna edycja akcji „Biegiem po zdrowie” odbędzie się w sobotę i - podobnie jak w latach ubiegłych - składała się będzie z dwóch części - biegu ulicami Koszalina oraz Rodzinnego Festynu Rekreacyjnego. Start Biegu wyznaczony został na godzinę 12.00 sprzed siedziby Radia Koszalin - ul. Piłsudskiego 41. Dalej trasa wiodła będzie ulicami Piłsudskiego, Traugutta, 4 Marca i Sybiraków. Na mecie Biegu - na terenie Wodnej Doliny - już o godzinie 12.00 rozpocznie się Rodzinny Festyn Rekreacyjny. Biegowi towarzyszy hasło „Tworzymy dobrą atmosferę”. W tym roku chcemy też wesprzeć bezdomne zwierzęta, dlatego będziemy zbierali karmę, akcesoria i koce, które trafią m.in. do koszalińskiego schroniska.

Nie zabraknie też smacznych lodów, zabaw integracyjnych, porad kosmetycznych, dietetycznych, wywiadów z uczestnikami, atrakcji i animacji dla najmłodszych - dmuchanych zamków, placów zabaw oraz wodnych kul. Tradycyjnie już każdy zawodnik, który ukończy Bieg, otrzyma słodką przekąskę.

Nasz jubileuszowy Bieg uświetni koncert zaproszonej gwiazdy. O godz. 14:00 na biegowej scenie przy Wodnej Dolinie wystąpi zespół De Mono.

Aby pobiec razem z nami, musicie odebrać karty startowe. Możecie je odebrać od godziny 9.00 do 11.45 w siedzibie radia. Kartę należy zdać na mecie Biegu (w wyznaczonym do tego miejscu). Będzie ona jednocześnie biletem wstępu na koncert zespołu De Mono.

red./ar

Wielki festyn rodzinny

Wielki piknik rodzinny | Źródło: Katarzyna Kużel, Adam Iwaszkiewicz

Koncert De Mono

koncert De Mono | Źródło: Katarzyna Kużel, Adam Iwaszkiewicz

Wspierają nas:

Czytaj więcej