fot. organizator
25 maja o godz. 15:30 na psiej plaży (zejście przy Hotelu Baltic Plaza na ul. Wylotowej w Kołobrzegu) odbędzie się IV OgOnisko Fundacji Ogon do Góry.

OgOnisko to jedyna taka impreza w Kołobrzegu stworzona specjalnie dla właścicieli psów i ich czworonożnych przyjaciół. Integrujemy się, poznajemy nowych miłośników zwierząt, a nasze psiaki poznają nowych kolegów!

Będzie wspólne ognisko, jedzenie i dobra zabawa. W tym roku dodatkowo przewidziano moc konkursów, w których do wygrania będą nie lada nagrody. Ale to nie wszystko. W tym roku również zostały przewidziane upominki dla każdego psiego uczestnika tego wydarzenia!

Każdy uczestnik powinien przynieść koc, dobry humor i pogodę.

Ważne, by zachować szczególną ostrożność. Bezpieczeństwo jest najważniejsze! Dlatego pies musi mieć aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie. Należy zachować taką odległość między psami, aby każdy mógł czuć się komfortowo. Suczki w okresie cieczki oraz kilka tygodni przed i po cieczce nie mogą uczestniczyć w imprezie. Psy chore i agresywne również nie mogą uczestniczyć w imprezie.

Polskie Radio Koszalin sprawuje patronat medialny nad wydarzeniem.

aj