fot. organizator
Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Radość z Życia” z Gudowa zaprasza na kolejną już Galę Tęczowych Serc, która odbędzie się 19 marca 2019 roku o godzinie 17.00 w Ośrodku Kultury w Drawsku Pomorskim.

Tegorocznym przewodnim tematem wydarzenia jest przedstawienie świata niepełnosprawności z dwóch różnych perspektyw za pomocą lustra. Choć to już VII Gala, to w tym roku będzie ona zupełnie inna od poprzednich edycji. Cały jej przebieg będzie miał formę spektaklu teatralnego, połączonego z dwcoa występami artystycznymi w choreografii Michała Pawłowskiego, finalisty „You can dance”.

Jak co roku Gala dostarczy jej uczestnikom wielu emocji i wzruszeń. Jej kulminacyjnym momentem będzie nagrodzenie niepełnosprawnych dzieci, które poczyniły postępy w rehabilitacji i terapii. Wszystkim laureatom za ich trud, wysiłek i osiągnięcia zostaną wręczone statuetki - „Tęczowe Serca”.

Gośćmi honorowymi Gali będą znakomici aktorzy - Magdalena Turczeniewicz oraz Jarosław Boberek, znany jako „Król dubbingu” popularnych bajek dla dzieci, który użyczył swojego głosu między innymi Kaczorowi Donaldowi i Królowi Julianowi.

Patronem medialnym Gali jest Polskie Radio Koszalin.

aj