Koszykarze Czarnych Słupsk przegrali w hali Gryfia z WKK Wrocław 71:73.

Pierwsza kwarta należała do słupskiego zespołu. Najpierw 3 punkty Wojtka Jakubiaka, a później swoje dołożyli Kordalski i Cechniak. Do tego dobra gra w obronie i po 10 minutach Czarni zdecydowanie prowadzili 26:17. Kolejne minuty upływały również pod dyktando gospodarzy, a celnie trafiał Patryk Pełka. Na przerwę Czarni schodzili, prowadząc 10 punktami.

Obraz gry diametralnie zmienił się w drugiej połowie meczu. Koszykarze z Wrocławia przejęli inicjatywę, trafiając bezbłędnie. Mimo to, po trzech kwartach na tablicy świetlnej był wynik 57:50 dla podopiecznych Mantasa Cesnauskisa. Losy meczu rozstrzygnęły się w ostatniej odsłonie pojedynku. Wrocławianie systematycznie odrabiali straty, a w końcówce objęli dwupunktowe prowadzenie, które utrzymali do końcowej syreny.

STK Czarni - WKK Wrocław 71:73 (26:17, 18:17, 13:18, 14:21)