Największy podróżniczy festiwal w Wielkopolsce i jeden z największych w Polsce rozpocznie się już w piątek 01.02.2019 w Poznaniu na Międzynarodowych Targach Poznańskich. W tym roku organizatorzy przygotowali 20 prezentacji podróżniczych, Fluo Party z koncertem zespołu Tabu, 3 imprezy integracyjne, kilkanaście warsztatów tematycznych oraz ogromną dawkę wiedzy w strefie wystawców.

Razem z prelegentami odwiedzimy 6 kontynentów, które przejedziemy autostopem, rowerem, jachtem, pontonem, busem i przejdziemy pieszo. Czekają nas 3 dni pełne emocji, inspiracji i podróżniczych pomysłów. Co roku organizatorzy starają się zaskoczyć uczestników dużą ilością atrakcji, solidną porcją merytorycznych prezentacji oraz wartościowymi warsztatami i konkursami z nagrodami ufundowanymi przez partnerów wydarzenia.

Warto śledzić stronę oraz Funpage Festiwalu, na którym pojawi się w połowie stycznia dostępna pula bezpłatnych wejściówek oraz informacje na temat zapisów na warsztaty. W tym roku podczas festiwalu odbędą się warsztaty fotograficzne, warsztaty językowe, warsztaty pisania książek podróżniczych, warsztaty survivalowe, warsztaty crowdfundingowe, podróżniczy speed-dating oraz wiele dodatkowych niespodzianek.
10.01.2019 rozpoczną się zapisy na warsztaty organizowane w ramach Festiwalu. Zapisy na poszczególne zajęcia będą prowadzone przez system rejestracyjny. Koszty warsztatów wyniosą od 7 do 10 pln/osobę/ warsztat i w ramach tej kwoty każdy z uczestników może skorzystać z przygotowanego słodkiego poczęstunku, kawy oraz herbaty. Aby wejść na warsztat, należy posiadać ważny bilet wstępu na targi. Będzie można go zakupić w cenie 18pln/dzień, 3-dniowy karnet w cenie 35pln lub otrzymać w procesie rejestracji.

Aktualne informacje znajdują się na www.sladamimarzen.pl.

Patronem medialnym Festiwalu jest Polskie Radio Koszalin.

aj

program
plakat