W sobotę 15.12.2018 r. o godzinie 16.00 w Studiu Nagraniowo-Koncertowym im. Czesława Niemena na Muzycznej Scenie Radia Koszalin zaśpiewa IŁAWA GOSPEL SINGERS.

Iława Gospel Singers (IGS) to kilkunastoosobowy chór, który powstał z inicjatywy Magdaleny i Michała Wróblewskich w styczniu 2015 r. Zadebiutował w iławskim amfiteatrze 31 maja 2015 r. podczas Chrześcijańskiego Dnia Animacji Rodzin. W ciągu kolejnych miesięcy występował podczas różnych uroczystości i wydarzeń w regionie, organizował lub dawał koncerty w różnych miastach Polski, a także niósł nadzieję i radość, śpiewając dla pacjentów szpitala, domu dziecka czy małych, wiejskich społeczności.

W ciągu niespełna 3 lat swojego istnienia zespół, oprócz systematycznej pracy podczas weekendowych warsztatów, dał około 50 koncertów, włączał się w akcje charytatywne lub inicjował je. W grudniu 2017 roku odbyła się premiera debiutanckiego albumu Iława Gospel Singers pt.„Wszystko Tobie!”. Na album składają się dwie płyty EP, zawierające po 5 utworów. Łącznie to 50 minut muzyki, w której można odnaleźć klimaty gospelowe, pop-gospelowe, a także folkowe i rockowe, zaznaczające się szczególnie w aranżacjach kolędowych.

Podczas koncertu będziemy zbierać karmę dla bezdomnych kotów, dlatego „puszka dla kociego brzuszka” mile widziana :)

REZERWACJA:
  1. Pierwsza pula miejsc dostępna od 5. grudnia (od północy) pod adresem mailowym: unplugged@radio.koszalin.pl ( 50 miejsc )
  2. Druga pula dla tych, którzy od 10.12. do 15.12. ( od poniedziałku do piątku) od godziny 10.05 do 13.00 będą słuchać audycji „Radia Koszalin na dobry dzień”. Szczegóły u Prowadzącego.
PULA REZERWACJI JEST OGRANICZONA!!!!